X
Dostawa : Wybierz adres
Kraj  
  
  
Cart Loading

DiCHO Płyn do prania delikatnych tkanin

100% biodegradowalny płyn, który nadaje ubraniom miękkość i świeżość.
Do zakupu Zestawu Startowego

Uniwersalny płyn do prania z ekstraktem z imbiru, jest bardzo skutecznym środkiem myjącym i pielęgnującym kolorowe ubrania z innowacyjną technologią usuwania trudnych plam. Płyn chroni i przywraca wyblakłe kolory.

Delikatne tkaniny należy prać bardzo łagodnymi detergentami, które są bardzo skuteczne w usuwaniu plam organicznych.  Płyn do prania delikatnych tkanin jest łagodny nie tylko dla ubrań, ale także rąk i przyrody. 100% biodegradowalny płyn nadaje ubraniom miękkość i świeży zapach.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Do lekko lub średnio zabrudzonych delikatnych ubrań (np. bielizna), wlać jedną nakrętkę do pralki, a następnie wyprać
w delikatnym cyklu.

Do mycia rąk, wlać połowę nakrętki na 5L wody, a następnie umyć delikatnie.

W przypadku silnie zabrudzonych ubrań (pot lub plamy krwi), należy zastosować pranie wstępne poprzez zastosowanie kilku kropel (¼ nakrętki) na zaplamione miejsce bez moczenia, a następnie delikatnie umyć ręcznie lub w pralce na delikatnym cyklu.

 

Wszystkie produkty czyszczące z serii DiCHO charakteryzują się wysoką skutecznością i wydajnością! Doskonale radzą sobie z zabrudzeniami każdego rodzaju. A ich skoncentrowana formuła sprawia, że są przyjazne dla naszych kieszeni. Nie tylko ułatwiają nam życie, ale też, dzięki w pełni naturalnym składnikom, pomagają nam troszczyć się o środowisko naturalne, całą naszą rodzinę i nasz dom.