X
Dostawa : Wybierz adres
Kraj  
  
  
Cart Loading

Kawa z kordycepsem (CordyCafe)

PV: 11,20
BV: 11,20
Do zakupu Zestawu Startowego

Do tworzenia Tiens CordyCafé wykorzystujemy tylko świeżo mielony i bogaty ekstrakt z ziaren kawy Arabica. Bogaty i aromatyczny aromat kawy ma niezwykłą zdolność budzenia i ożywiania naszych myśli i zmysłów. Jest to nie tylko powszechna opinia codziennie wyrażana przez miliony użytkowników i koneserów kawy - szeroko zakrojone badania przeprowadzone w 2009 roku dowiodły, że pijąc kawę jesteśmy bardziej odporni na rozwój depresji, choroby tak powszechnej w dzisiejszych społeczeństwach. Badania wykazały również, że wypijając codziennie filiżankę kawy, jesteśmy w stanie zmniejszyć ryzyko rozwoju demencji w starszym wieku. Wynik innego badania sugeruje, że tylko zapach kawy może zmniejszyć stres i zmęczenie związane z brakiem snu.

SKŁADNIKI

Podstawowe składniki Kordycespu to kordycepina i adenozyna – aktywne substancje, których 
zawartość w grzybie decydujeo jakości hodowli. Mają szerokie spektrum czynności biologicznych,
takich jak choćby przenoszenie energii międzykomórkowej.Pozostałe czynne składniki to:
polisacharydy, kwas kordycepinowy oraz witaminy: A, B, C, E, 16 aminokwasów, 
dysmutaza ponadtlenkowa (SOD), a także cynk, selen, magnez, żelazo, potas.
Wapń jest minerałem niezbędnym dla utrzymania zdrowych zębów i kości. Przyczynia się także do właściwego funkcjonowania enzymów trawiennych i mięśni. Wzrost zapotrzebowania na wapń dotyczy osób młodych oraz w starszym wieku. Wapń pomaga w prawidłowym metabolizmie energetycznym, dzięki czemu wykorzystanie naszej energii następuje w prawidłowy i zbalansowany sposób.
 
SPOSÓB UŻYCIA

Zawartość jednej saszetki rozpuścić w 200 ml gorącej wody. Zalecane są 2 saszetki dziennie. Nie należy
przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

UWAGA

Produkt nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią oraz dla osób uczulonych na jego składniki - np. z nietolerancją glutenu i laktozy. Produkt zawiera kofeinę w ilości 72 mg na jedną saszetkę.
Tagi produktów