X
Dostawa : Wybierz adres
Kraj  
  
  
Cart Loading

Kołdra zdrowotna Tiens

Sen ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu naszego układu odpornościowego i wiele innych.
PV: 360,00
BV: 280,00
Do zakupu Zestawu Startowego
Dla naukowców wciąż pozostaje tajemnicą, dlaczego nasze ciało potrzebuje tak długiego czasu odpoczynku i jak to naprawdę działa. 
Ale wszyscy zgadzają się, że ludzie potrzebują snu dla optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.
W tym czasie nasz mózg pracuje bardzo ciężko - utrwala i utrwala wspomnienia oraz przetwarza niewiarygodną ilość informacji zebranych przez cały dzień.
Ciało potrzebuje tego czasu na przywrócenie i odmłodzenie, wzrost mięśni, naprawę tkanek i produkcję cennych hormonów.
Sen wpływa na nasze emocje, reakcje i zdrowie. Po dobrze przespanej nocy możesz myśleć jasno, szybko reagować i jesteś w dobrym nastroju.
Brak snu może zwiększać ryzyko nadciśnienia i chorób serca. Według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej cykl snu jest dynamiczną interakcją między Yin i Yang
w połączeniu z duchem leżącym u podstaw - Shen. Spanie jest bardzo ważnym składnikiem dla utrzymania równowagi Yin i Yang w ciele.
Cykle dzienne i sezonowe w naturze mają wpływ na Yin i Yan we wszechświecie.
TCM podkreśla, że ​​ludzkie ciało jest zaprogramowane do życia w harmonii z rytmem natury.
Dlatego wszyscy muszą zadbać o głęboki i spokojny sen. Koc zdrowotny TIENS powstał z połączenia doktryn 5000-letniej tradycyjnej medycyny chińskiej i tego,
jak energia przepływa przez południki ciała. Dzięki zastosowanej technologii może pomóc zmniejszyć zmęczenie oraz poprawić długość i jakość snu.
W ten sposób naturalny cykl detoksykacji może przebiegać bez zakłóceń i wspierać zdrowie całego organizmu.
SKŁAD
Włókno Lukensa to nowy rodzaj funkcjonalnego włókna poliestrowego, bardziej puszystego i bardziej oddychającego niż zwykłe włókno.
Długotrwale utrzymuje ciepło ciała, pomagając w utrzymaniu prawidłowego krążenia. Bawełna anionowa dalekiej podczerwieni Dzięki technologii nano bawełna anionowa w dalekiej podczerwieni jest wytwarzana z turmalinu przez 23 stopnie.
Turmalin uwalnia daleką podczerwień i aniony, aby pomóc ludziom poprawić sen. Anion Anion, znany również jako „policjant ochrony środowiska” i „witamina w powietrzu”, pełni takie funkcje,
jak sterylizacja, oczyszczanie powietrza, usuwanie kurzu i eliminacja roztoczy.
Zwiększa także ilość tlenu przenoszonego w komórkach, reguluje równowagę kwasowo-zasadową ludzkiego ciała i łagodzi zmęczenie spowodowane kwasem mlekowym nagromadzonym w tkankach i mięśniach. Daleka podczerwień Daleka podczerwień (FIR) to niewidzialna fala elektromagnetyczna w świetle słonecznym o długości fali 4 ~ 1000 μm.
Spektrum absorpcji FIR w ciele ludzkim jest podobne do widma wody, umożliwiając rezonans cząsteczek ludzkich w celu podniesienia temperatury w częściach ciała.
Może pozytywnie wpływać na przepływ krwi, metabolizm i siłę organizmu.   DZIAŁANIE Według tradycyjnej medycyny chińskiej dobry, spokojny sen: może pomóc złagodzić zmęczenie może zmienić długość i jakość życia w wyniku głębokiego i zdrowego odpoczynku może poprawić naturalny cykl detoksykacji, który przebiega niezakłócony,
i może wesprzeć zdrowie całego ciała.   UWAGI Koc zdrowotny TIENS nie jest przeciwwskazany, dlatego terapia farmakologiczna i inne rodzaje leczenia mogą przebiegać bezpiecznie podczas używania produktu.   PRZECIWSKAZANIA Unikaj skrobania lub uszkadzania powierzchni produktu ostrymi przedmiotami, takimi jak klucz lub nożyczki.   KONSERWACJA Jeśli produkt jest zabrudzony, należy użyć czystej miękkiej szmatki zamoczonej w niewielkiej ilości wody lub neutralnego detergentu, aby delikatnie wytrzeć produkt,
a następnie wygładzić go do naturalnego wyschnięcia (temperatura wody ≤ 40 ℃). Aby zachować kształt i wydłużyć okres użytkowania produktu, nie zaleca się prania ani czyszczenia na sucho.