X
Dostawa : Wybierz adres
Kraj  
  
  
Cart Loading

Skoncentrowany Ekstrakt z daktyli chińskich

Poprawa jakości snu, ukojenie nerwów oraz wsparcie odporności i lepszego samopoczucia.
PV: 58,50
BV: 58,50
Do zakupu Zestawu Startowego

Według zasad chińskiej medycyny spożywanie choćby kilku chińskich daktyli dziennie zapewnia długowieczność. Ich dobroczynny wpływ na zdrowie, odkryty już w starożytności, potwierdza współczesna nauka. Daje ona dowody na to, że chińskie daktyle są suplementem diety odpowiednim dla osób w każdym wieku. Pochodząca z Chin głożyna pospolita (jujuba pospolita, daktyl chiński) znalazła się w pierwszej grupie tak zwanych pokarmów funkcjonalnych, czyli takich, które oprócz posiadania wartości odżywczych, wpływają również korzystnie na stan zdrowia i samopoczucie.

Już 3000 lat temu Chińczycy wytwarzali wino w procesie fermentacji daktyli chińskich. Było ono wówczas uważane za dobroczynny napój i serwowano je na przyjęciach. Potem po owoc głożyny sięgnęła medycyna. Współcześnie jest on składnikiem suplementów diety. Preparat  TIENS zawiera ekstrakt z chińskich daktyli pochodzących z plantacji w Cangzhou w prowincji Hebei we wschodniej części Chin. Dzięki użyciu opatentowanych technologii  bioaktywne właściwości owocu są całkowicie zachowane.

SKŁADNIKI

Preparat  Date Oral Liquid TIENS to wyciąg z najlepszej jakości owoców głożyny, odmiany Golden Silk. Chińskie daktyle, bo tak też są nazywane, charakteryzują się wysoką wartością odżywczą, są bogatym źródłem witamin i minerałów. Ze względu na dużą zawartość witaminy C, skutecznego przeciwutleniacza, nazywane są „naturalną witaminą C”.


Głożyna zawiera na przykład od 70 do 80 razy więcej witaminy C od jabłka. Jest także bogata w witaminy z grupy B, które przyspieszają metabolizm i wpływają korzystnie na stan skory oraz paznokci. Chińskie daktyle są doskonałym źródłem żelaza, potasu, magnezu i wapnia. Głożyna zawiera 18 z 24 aminokwasów, których organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.


Jednak najbardziej  dobroczynnym składnikiem ekstraktu z chińskich daktyli jest adenozynomonofosforan, czyli w skrócie cAMP. Związek ten jest odpowiedzialny za wzmacnianie sygnału międzykomórkowego, wpływa bowiem na impulsy przewodzące wewnątrz komórki. W ludzkim organizmie cAMP przyspiesza  miedzy innymi komunikację w obrębie systemu nerwowego. A to oznacza, że może ukoić nerwy i polepszyć jakość snu.


DZIAŁANIE

Składniki zawarte w Date Oral Liquid TIENS charakteryzują się szerokim zakresem działania:

    wspierają naturalny system obronny organizmu,
     koją nerwy,
    poprawiają jakość i długość snu, 
    korzystnie wpływają na trawienie,
    pomagają zwalczyć zmęczenie,
     według tradycyjnej medycyny chińskiej ekstrakt z chińskich daktyli wspomaga proces odmładzania komórek w organizmie oraz  odżywia i oczyszcza krew,
    medycyna chińska wierzy też, że chińskie daktyle stymulują pierwotne qi, czyli tak zwane qi witalne naszego organizmu oraz qi żołądka i śledziony – oznacza to, że reguluje pracę żołądka i śledziony .

DAWKOWANIE
1 buteleczka dziennie
Zgodnie z osobistymi preferencjami, ekstrakt może być rozcieńczony w ciepłej, przegotowanej wodzie. Dobrze wstrząsnąć przed spożyciem. Po otwarciu należy wypić w ciągu 2 dni. 

OPAKOWANIE: 8 fiolek po 50ml