X
Dostawa : Wybierz adres
Kraj  
  
  
Cart Loading

Wysyłka i zwrot

WYSYŁKA

  1. Standardowy koszt wysyłki to 16,70 PLN
  2. Czas dostawy – zamówienia złożone do godziny 12.00 będą zrealizowane do 3 dni roboczych

ZWROTY

1. Kupujący ma prawo do rezygnacji z umowy w terminie określonym poniżej w punkcie 4. Tym samym, jeśli we właściwym okresie zmienisz zdanie lub z jakiegokolwiek innego powodu zdecydujesz, że nie chcesz otrzymać zamówionego Produktu, możesz powiadomić nas o swojej decyzji odstąpienia od umowy i otrzymać zwrot pieniędzy. Informacje na temat twoich praw w tym zakresie znajdziesz
w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

3. Prawo do rezygnacji z umowy nie ma jednak zastosowania w przypadku: (a) zamówień na produkty w przedsprzedaży; (b) Produktów z pieczęcią zabezpieczającą, które rozpieczętowałeś lub rozpakowałeś.

4. Twoje prawo odstąpienia od umowy rozpoczyna się w dniu wysłania Potwierdzenia wysyłki,
czyli w chwili zawarcia umowy. Po otrzymaniu Produktów masz 14 (czternaście) dni na rezygnację
z umowy, począwszy od następnego dnia po otrzymywanych produktów.

5. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy należy poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia – na przykład pismem wysłanym pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną na adres tiens@tienspolska.pl.Możesz zachować kopię powiadomienia o rezygnacji.

 6. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.